|

Even voorstellen!

Wie zijn wij?💛

Bij Buddy to Buddy geloven we in de kracht van ontmoeting. Door gewoon jezelf te zijn, kun je écht van betekenis zijn voor een ander. Een open blik verandert meer dan je denkt — ook die van jezelf.
Maar wie zit er eigenlijk achter Buddy to Buddy gemeente Rheden? 👀

👋 Maaike (links op de foto)
Als projectleider van de Arnhemse Buddy to Buddy deel ik als ‘co-piloot’ heel graag mijn ervaring met Buddy to Buddy Rheden. From scratch beginnen en straks een nieuwe stichting op poten hebben staan: dit is ontzettend leuk om te doen. Vooral omdat Buddy to Buddy draait om contact maken, om verbindingen leggen met allerlei mensen en organisaties in alle dorpskernen en om nieuwkomers zich wat meer thuis te laten voelen. Mooier werk is er niet.

👋 Rianne (midden op de foto)
Ik geloof in een samenleving waarin verschillen verbinden in plaats van scheiden — precies waar Buddy to Buddy voor staat. Omdat ik ben opgegroeid in de gemeente Rheden, voelt het extra bijzonder om hier bruggen te bouwen tussen nieuwkomers en dorpsgenoten. Mensen verbinden en initiatieven laten groeien, daar krijg ik energie van en dat is wat ik hier mag doen. Ik kijk ernaar uit om als projectleider samen een warme community te creëren waarin iedereen zich welkom voelt.

👋 Marianne (rechts op de foto)
Vijf jaar geleden werd ik buddy van een vrouw uit Syrië via Buddy to Buddy Arnhem. Het was een geweldige ervaring — we spreken elkaar nog steeds en kletsen graag bij met een kop koffie. Daarna bleef ik actief als vrijwilliger en elke buddy-avond geef ik me weer nieuwe energie. Het is zo bijzonder om nieuwe mensen te leren kennen, verhalen te delen en samen te lachen over alledaagse dingen. Na tien jaar wonen in Velp met mijn man en twee kinderen voelt het extra speciaal om dit mooie project hier in de gemeente Rheden op te bouwen. Ik heb er ontzettend veel zin in!

Kortom: we hebben onwijs veel zin om te starten met Buddy to Buddy in de gemeente Rheden. Interesse? Meld je aan voor een info avond via rheden@buddytobuddy.nl.